Ošetřovatel-ošetřovatelka koní

  • Hracholusky

Pracovní místo ( Ošetřovatel-ošetřovatelka koní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro pomoc při práci s koňmi hledáme ošetřovatelku koní na plný (případně i zkrácený úvazek - dle domluvy). Hřebčín se nachází ve vesnici Žitná (poblíž Netolic).

Požadujeme: spolehlivost, flexibilitu, praxi v práci s koňmi a ochotu učit se novým věcem.

Náplň práce: péče o koně, vodění koní, příprava krmiva, případně lonžování.

Nabízíme: dobré finanční ohodnocení, zajímavou, samostatnou a pestrou práci na čerstvém vzduchu.
Kontakt: Lukáš Jindřich Ing., tel.: 721 368 888, e-mail: info@horsefarm.cz
Volné místo ošetřovatel-ošetřovatelka koní pro lokalitu Hracholusky.