TECHNIK/ČKA PŘÍPRAVY A REALIZACE STAVEB

  • Jičín

Pracovní místo ( TECHNIK/ČKA PŘÍPRAVY A REALIZACE STAVEB ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

TECHNIK/ČKA PŘÍPRAVY A REALIZACE STAVEB - pracoviště Jičín.
Životopisy zasílejte na adresu: ludmila.vlckova@uskhk.eu
Do předmětu uveďte technik PRS JC. Vybraní uchazeči budou pozváni k pohovoru.

Požadujeme:
- vzdělání SPŠ stavební nebo VŠ obor dopravní stavby (i pro absolventy)
- znalost stavebního zákona výhodou, orientace v ČSN
- řidičský průkaz sk. B
- znalost práce na PC (Microsoft Office: Word, Excel, Outlook)
- samostatnost, flexibilita, spolehlivost

Náplň práce:
Při přípravě staveb - Připravuje podklady pro investiční záměry. Zajišťuje přípravu staveb, zadání vypracování projektové dokumentace (průzkum, diagnostika a stavební dokumentace), její posouzení a schválení. Zajišťuje majetkovou přípravu staveb (příprava podkladů pro správní řízení, zjištění vlastníků nemovitostí a další podklady pro jednání o výkupech pozemků, příprava příslušných smluv. Zajištění povolení staveb dle stavebního a silničního zákona, projektových dokumentací, zpracování technických podkladů pro výběrová řízení objednatele. Vypracovává jednoduché rozpočty staveb.
Při realizace staveb - Zajišťuje výkon technického dozoru staveb. Provádí kontrolu jakosti u zhotovitelů dle platných předpisů a odpovídá za převzetí prací a fakturaci stavby dle schválené PD. Zajišťuje užívání stavby dle stavebního zákona. Připravuje podklady pro zařazení stavby do majetku objednatele. Zajišťuje majetkové vypořádání dokončené stavby, kontroluje dodržování stavebního zákona a předpisů o dokumentaci staveb, účastní se posuzování, schvalování a uvádění do trvalého provozu staveb na spravované silniční síti. Zajišťuje