FRÉZAŘ CNC / KUSOVÁ VÝROBA

  • Písek

Pracovní místo ( FRÉZAŘ CNC / KUSOVÁ VÝROBA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- Technické vzdělání nebo praxi na stejné pozici min. 5 let.
- Samostatná práce s CNC obráběcími centry dle programů
- Zkušenosti se zakázkovou výrobou (NEJEDNÁ SE O SÉRII)
- Odpovídající zdravotní stav
- Odpovědnost za vykonanou práci
Nabízíme:
- 5 týdnů dovolené
- Firemní benefity (příspěvek na stravu, cestovné, dovolenou, dětské tábory, měsíční prémie, sportovní a kulturní aktivity atd.)
- pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.
PŘED OSOBNÍ NÁVŠTĚVOU DOMLUVIT SCHŮZKU na dkupkova@smomcz.eu
Volné místo frézař cnc / kusová výroba pro lokalitu Písek.