Frontend vývojář

  • Znojmo

Pracovní místo ( Frontend vývojář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Na Vyhlídce č.p. 1590/4, 669 02 Znojmo
Kontkat:Tomášková Kateřina, e-mail: Kateřina Tomášková Požadujeme:
- Výbornou znalost a zkušenosti s prací s HTML a CSS
- Zkušenost s JavaScriptem
- Výhodou je znalost ReactJS či PHP
- Alespoň pasivní znalost anglického jazyka na úrovni čtení IT manuálů
- Uvítáme znalost dalších technologií jako GIT, GitHub, WordPress...
- Ochotu a schopnost se dále učit nové IT technologie
- Týmového ducha
Nabízíme:
- Velmi zajímavou práci na projektech významných mezinárodních klientů
- Pracoviště ve Znojmě
- Nadstandardní platové podmínky a firemní benefity
- Podporu dalšího vzdělávání
- Typ pracovního poměru: hlavní pracovní poměr
Volné místo frontend vývojář pro lokalitu Znojmo.