Skladník/ce - příprava zboží na expedici

  • Kroměříž

Pracovní místo ( Skladník/ce - příprava zboží na expedici ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště Kroměříž
- Nápň práce: vychystávání zboží na palety dle objednávkových listů, příprava na expedici
- Požadujeme: vzdělání není rozhodující, samostatnost, spolehlivost, odpovědnost, oprávnění na VZV
- Nabízíme: HPP na dobu určitou s možností prodloužení, prémie za směnnost, osobní ohodnocení, nástup možný ihned
- Přihláška formou zaslaného životopisu na emailovou adresu: zdenek@kmkonsult.cz nebo kontakt na tel. +420 777 776 355 p. Večerka. Po obdržení životopisu Vás bude kontaktovat personální oddělení a dohodne s Vámi další postup.
- Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.
Volné místo skladník/ce - příprava zboží na expedici pro lokalitu Kroměříž.