ŘEZAČ/-KA PAPÍRU V POLYGRAFICKÉ VÝROBĚ

Pracovní místo ( ŘEZAČ/-KA PAPÍRU V POLYGRAFICKÉ VÝROBĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: obsluha řezacího centra, nastavení stroje a jeho údržba; manipulace s potištěným i nepotištěným materiálem, střásání a řezání potištěných archů.
Nabízíme: mzdové ohodnocení: od 22 000 Kč / měs. hrubého (podle zkušeností a rychlosti zaučení); podnikové stravování; dovolenou navíc; motivační bonus a příspěvek na penzijní připojištění; možnost profesního růstu.
Nástup: ihned.
Důležité: Žádosti se životopisy a vyplněným dotazníkem pro uchazeče o zaměstnání, který najdete na www.koh-i-noor.cz, zasílejte na e-mail: dryova@koh-i-noor.cz, příp. tel. 389 000 398 - p. Dryová.