Číšník- servírka

  • Jesenice

Pracovní místo ( Číšník- servírka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice: číšník/servírka
OC
Požadavky:
alespoň základní praxi v pohostinství, vyučení v oboru,příjemné vystupování, možno i na zkrácený pracovní úvazek v případě víkendových směn
Zaměstnanecké výhody: personální stravování, možnost ubytování v době směn
Nástup dle dohody. Mzda: 16 000,- až 22 000,--Kč
Kontakt: Kocman Tomáš, tel.: 602 219 601, e-mail: mlyn@strnadovskymlyn.cz
Osobní kontakt po telefonické domluvě.
Místo výkonu práce:ABACO GROUP, spol. s r.o.- provozovna, Vršovice č.p. 1, Jesenice
Volné místo číšník- servírka pro lokalitu Jesenice.