MECHANIK/-ČKA NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ

  • Jičín

Pracovní místo ( MECHANIK/-ČKA NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MECHANIK/-ČKA NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ - pracoviště Jičín.
V případě zájmu pište na e-mail: katerina.nemcova1@cscargo.cz, bližší informace od 8.00-15.00 hod na tel.: 493 506 265 nebo 724 063 998 pí Němcová.
Požadujeme: střední odborné vzdělání s výučním listem, spolehlivost, svědomitost, aktivní přístup k práci, praxe na podobné pozici - VÝHODA, řidičské oprávnění sk. C+E - NENÍ PODMÍNKA.
Náplň práce: oprava motorových a přípojných vozidel (Mercedes, Volvo, Scania, Iveco a návěsová technika Schmitz, Schwarzmuller, Panav, Krone, Wecon), zaznamenávání počátku a konce práce na zakázkách, závoz a vývoz vozidla do dílny, v případě potřeby výjezdy mimo servis, práce na směny: ranní, odpolední.
Nabízíme: motivační odměny, firemní akce, stravenky a další benefity, vhodné i pro absloventy.
Volné místo mechanik/-čka nákladních automobilů pro lokalitu Jičín.