ostatní pracovníci cestovního ruchu (kromě průvodců)

  • Žatec

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Nerudovo náměstí 383 Žatec
pasivní angličtina, práce na PC, částečná znalost korejského jazyka výhodou
kontakt: telč. 737177590 od 9-11 a od 13-15,00 hod
Volné místo ostatní pracovníci cestovního ruchu (kromě průvodců) pro lokalitu Žatec.

Požadujeme

Angličtina Pasivní, Jiné Pasivní - korejština

Nabízíme

Nástup možný od: 05. 08. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Podobné nabídky

Pracovník/pracovnice v sociálních službách - zá...

Domovy sociálních služeb Háj a Nová Ves, příspěvková organizace

  • Háj u Duchcova
  • Inzerováno před 2 dny

Všeobecní administrativní pracovníci

Pekařství a cukrářství Jiří Krejný s.r.o.

  • Křesín
  • Inzerováno před 2 dny

Obchodně administrativní pracovník

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group

  • Teplice
  • Inzerováno před 2 dny

Detaily nabídky ostatní pracovníci cestovního ruchu (kromě průvodců), Žatec

Firma

MONSTER HOLDINGS s.r.o. ( úřád práce )

Adresa

Nerudovo náměstí 383, Žatec

Vzdělání

Základní + praktická škola

Zařazení

Gastronomie a cestovní ruch

Kontaktní osoba

Martin Jordán

Zaujala vás tato nabídka?

Podobné nabídky

Pracovník/pracovnice v sociálních službách - zá...

Domovy sociálních služeb Háj a Nová Ves, příspěvková organizace

  • Háj u Duchcova
  • Inzerováno před 2 dny

Všeobecní administrativní pracovníci

Pekařství a cukrářství Jiří Krejný s.r.o.

  • Křesín
  • Inzerováno před 2 dny

Obchodně administrativní pracovník

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group

  • Teplice
  • Inzerováno před 2 dny
Vložit inzerát