Servisní technici - opraváři zemědělských strojů - autoelektrikáři

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Servisní technici - opraváři zemědělských strojů - autoelektrikáři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SERVISNÍ TECHNICI - OPRAVÁŘI ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ - AUTOELEKTRIKÁŘI
Nástup možný ihned nebo dohodou
POŽADUJEME: řidičský průkaz min. sk. B+T, znalost práce na PC nebo schopnost se doučit, zkušenosti v oboru zemědělské, komunální, stavební, dopravní techniky, výhodou zkušenost v oboru autoelektrikář, manuální zručnost
NÁPLŇ PRÁCE: opravy a údržba techniky, řešení technických problémů, vyhledávání závad, vyhledávání + objednávání náhradních dílů.
NABÍZÍME: kvalitní technické zázemí, firemní benefity, stabilizovaná firma, mobilní telefon, notebook, služební servisní vozidlo, stravenky, práce se špičkovou zemědělskou technikou.
Jednosměnná - pružná pracovní doba.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky od 8-15 hod. na čísle 735 700 494, e-mailem: vit.heliman@lukrom.cz
ov. 21.8.
Volné místo servisní technici - opraváři zemědělských strojů - autoelektrikáři pro lokalitu Valašské Meziříčí.