Technici, najížděči silnoproudu

  • Cheb

Pracovní místo ( Technici, najížděči silnoproudu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Janáčkova 1903/11, 350 02 Cheb, nebo Home office. Pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup možný ihned nebo dle dohody. Pracovní doba pružná, možnost práce z domova (není nutné, aby uchazeči byli z regionu, kde sídlí firma).
Vaší prací bude:
- pomoc při projektování silnoproudé části ochrany, synchronizaci a buzení generátoru,
- testování vyrobených rozvaděčů a prezentace zákazníkovi - realizace FAT,
- práce na stavbě v rozsahu: kontrola instalace rozvaděčů silnoproudé části, ochrana a buzení generátoru, parametrizace silnoproudých částí, oživení generátoru turbosoustrojí
- vypracování dokumentace skutečného provedení na stavbě.
Vhodný/á uchazeč/ka má:
- VŠ/SŠ elektro - silnoproud,
- zkušenosti s najížděním generátorů 10-100 MW alespoň v jedné z těchto částí: buzení, ochrany, synchronizace,
- znalost práce na PC (Excel, Word, CAD),
- řidičský průkaz sk. B,
- vyhlášku 50 §6 (další paragrafy výhodou nikoli podmínkou),
- anglický jazyk alespoň pro základní komunikaci. Nabízíme: zázemí úspěšné a zavedené české firmy, odpovídající finanční ohodnocení, notebook a mobilní telefon i pro soukromé účely, bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, 13. plat.
Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.
Volné místo technici, najížděči silnoproudu pro lokalitu Cheb.