prodejce finančních služeb

  • Veselí nad Lužnicí

Pracovní místo ( prodejce finančních služeb ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

práce také v sobotu a neděli
Požadujeme: výborné komunikační a vyjednávací schopnosti, znalost práce na PC, chuť pracovat s lidmi, výhodou přehled v oblasti bankovních produktů (úvěry, leasingy, pojištění), časovou flexibilitu, výpis z RT, zkušenosti v telefonické a emailové komunikaci, samostatnost, řidičský průkaz sk. B,
Očekáváme: zodpovědnost, spolehlivost, příjemné vystupování a stále dobrou náladu,
seriózní jednání
Náplň práce: efektivní uzavírání obchodů, identifikace potřeb zákazníků, komunikace s klienty při nabízení leasingových, úvěrových a pojišťovacích služeb, příprava smluv a dokladů, spolupráce s poskytovateli finančních služeb (banky, pojišťovny, leasingové společnosti), práce s finanční hotovostí, kompletní administrativa spojená s prodejem automobilů, výhodou přehled v oblasti bankovních produktů (úvěry, leasingy, pojištění, znalost prodejních procesů)
Nabízíme: finanční ohodnocení se skládá: fix + provizní systém
Bydliště v blízkém okolí. V případě zájmu zašlete životopis na email: dvorakpetr@volny.cz
Kontakt: telefonicky (SMS kdykoliv), emailem.
Volné místo prodejce finančních služeb pro lokalitu Veselí nad Lužnicí.