DENNÍ VYCHOVATEL/KA

  • Chrastava

Pracovní místo ( DENNÍ VYCHOVATEL/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme: splněné vzdělání a související podmínky dle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, vysokoškolské vzdělání ve speciálně nebo sociálně pedagogické oblasti. Psychická způsobilost dle zákona 109/2002 Sb. Občanská a morální bezúhonnost. Dobrý zdravotní stav. Kladný vztah k dětem, samostatnost, nekonfliktnost, flexibilita, dovednost práce na počítači. Řidičský průkaz sk. B.
Nabízíme: zvláštní příplatek, osobní ohodnocení, stravování v objektu, příspěvky z FKSP.
Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte výhradně e-mailem, v případě našeho zájmu vás budeme kontaktovat.
Volné místo denní vychovatel/ka pro lokalitu Chrastava.