Traťový strojník podbíjecího stroje - strojvedoucí

  • Přerov

Pracovní náplň

Nástup možný IHNED. Vhodné i pro kandidáty bez praxe (možnost doplnění potřebné kvalifikace).

Požadujeme:
vzdělání se zaměřením: strojní, elektrotechnické, stavební nebo dopravní; ochota cestovat a učit se novým věcem; časová flexibilita; spolehlivost; zodpovědnost; trestní rejstřík bez záznamu - podmínkou; zdravotní způsobilost k obsluze stroje

Nabízíme:
možnost doplnění potřebné kvalifikace; 25 dní dovolené; stravenky

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu na e-mail: smykal@tssgrade.cz
- telefonicky: Ing. Smýkal tel. 734 753 934

Pozn.: Pohovor možný pouze po předchozí dohodě.

Místo výkonu práce Přerov + celá ČR
Volné místo traťový strojník podbíjecího stroje - strojvedoucí pro lokalitu Přerov.

Nabízíme

Nástup možný od: 01. 07. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz