Automechanik osobních automobilů

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( Automechanik osobních automobilů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: předem e-mailem: zamestnani@autoeder.cz
Náplň práce:
oprava a servis osobních vozidel Toyota nebo Volvo
dodržování technologie pracovních postupů
péče o servisní nářadí a provozní zařízení
údržba servisu
pracovní doba: směnný provoz vč. soboty

Požadujeme:
vyučení v oboru automechanik – podmínkou, ŘP skupiny B
praxe v autorizovaném servisu osobních vozidel výhodou
dobrá znalost oboru osobních vozidel
velmi dobrá znalost práce na PC podmínkou
samostatnost, schopnost pracovat v týmu, zodpovědnost a svědomitý přístup k práci
časová flexibilita

Nabízíme:
zaměstnání na hlavní pracovní poměr
příspěvek na stravu
pracovní oděvy
stabilitu a zázemí úspěšné společnosti
firemní benefity – spoření, příspěvek na stravu, 13. a 14. plat
náborový příspěvek

Kontakt:
Auto Eder s.r.o., Chebská 392/116b, 360 01 Karlovy Vary
e-mail: zamestnani@autoeder.cz

Nástup ihned.
Volné místo automechanik osobních automobilů pro lokalitu Karlovy Vary.