KALKULANT - ROZPOČTÁŘ

  • Písek

Pracovní místo ( KALKULANT - ROZPOČTÁŘ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ZÁKLADNÍ NÁPLŇ PRÁCE:
- poptávání specializovaných subdodavatelů a zajišťování nabídek
- analýza a vyhodnocení cenových nabídek
- zpracovávání rozpočtů
- vypracovávání objemových cenových porovnání dle typu staveb
- spravování databáze subdodavatelů
- příprava podkladů pro nabídky společnosti
POŽADAVKY:
- VŠ nebo SŠ vzdělání stavebního směru
- praxe v oblasti rozpočtování staveb
- dobrá znalost práce na PC - MS Office, především Excel, AutoCad, MS Project
- znalost SW pro zpracování rozpočtů
- komunikativnost, samostatnost, spolehlivost, iniciativní přístup, smysl pro fair-play, týmovost
Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.
NABÍZÍME:
- uplatnění ve stabilní společnosti s možností profesního i kariérního růstu
- odměňování závislé na osobních výkonech
- práce v přátelském kolektivu
- dlouhodobý zaměstnanecký vztah
- podpora dalšího vzdělávání a odborného rozvoje
- výše platu po zapracování až 40 000,- Kč/měs. + podíl na ročních odměnách až do výše 50% roční mzdy
- příspěvek na stravování
- příspěvek na životní pojištění po odpracovaném roce
- bonusová dovolená dle odpracovaných let a výsledků společnosti
- pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
Kontakt: zasílejte životopisy na email: kariera@castapisek.cz
Volné místo kalkulant - rozpočtář pro lokalitu Písek.