Strojírenský dělník - kovodělník - pomocný kalič

  • Hulín

Pracovní místo ( Strojírenský dělník - kovodělník - pomocný kalič ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště Hulín
- Náplň práce: základní práce ve strojírenské výrobě, pomocné práce pod vedením odborných pracovníků,výměna kusů v kalících pecích, základní údržba strojů
- Požadujeme: vyučení, práce je vhodná i pro absolventy, zájem o práci ve strojírenské výrobě, ochotu učit se a zájem o další profesní rozvoj, ochotu pracovat ve vícesměnném provozu, základní zkušenosti ze strojírenské výroby, nabízíme možnost zaučení na pozici pomocného kaliče
- Výhodou: odborné vzdělání ve strojírenském odboru, praxe ve strojírenské výrobě
- Nabízíme: 5.týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, roční odměny v závislosti na výsledcích společnosti, možnost nástupu ihned, pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení
- Bližší informace na tel. čísle: +420 777 776 355 - p. Večerka. Životopisy zasílejte na email: zdenek@kmkonsult.cz.
- Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.
Volné místo strojírenský dělník - kovodělník - pomocný kalič pro lokalitu Hulín.