ELEKTROMECHANIK - technik domácích spotřebičů

  • Liberec

Pracovní místo ( ELEKTROMECHANIK - technik domácích spotřebičů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
- dílenské opravy - opravy elektronických a mechanických součástí domácích spotřebičů (praček, myček, sporáků, bojlerů, mikrovlnných trub, indukčních panelů a drobných spotřebičů….)
- montáže nových spotřebičů
- opravy spotřebičů u zákazníků
Požadujeme:
- učňovské/středoškolské vzdělání
- PODMÍNKA: vyučení/ praxe ve stejném nebo podobném oboru, osvědčení dle vyhlášky 50/78 sb., § 7
- velmi dobrou znalost elektroniky, znalost pájení pájecí soupravou, znalost měřící techniky,
- mechanická zručnost na vysoké úrovni
- vysoký důraz klademe na kvalitu provedené práce
- časovou flexibilitu
- ochotu učit se nové technologie
- znalost oboru domácích spotřebičů vítána
- uživatelskou znalost práce s PC
- řidičský průkaz, skupina B
Nabízíme:
- zajímavé zaměstnání, HPP
- výborný kolektiv
- možnost progresivní pracovní doby
- zajímavé motivační výhody
- firemní výhody
Hlásit se předem e-mailem.
Volné místo elektromechanik - technik domácích spotřebičů pro lokalitu Liberec.