mechanik u vstřikovacích lisů v plastikářské výrobě

  • Kurovice

Pracovní místo ( mechanik u vstřikovacích lisů v plastikářské výrobě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVIŠTĚ Kurovice u Holešova
- seřizování a nastavování strojů v plastikářské výrobě
- požadujeme vyučení, nebo SŠ technického směru, praxe na podobné pracovní pozici výhodou, znalosti v oboru elektro výhodou
- uvedená mzda je nástupní s možností navýšení, ke mzdě poskytujeme příplatky a odměny, stravování na pracovišti s příspěvkem zaměstnavatele, pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení
- kontak telefonicky nebo osobně přímo na pracovišti v Kurovicích Po-Pá od 8 do 14 hodin telefon: 573 351 292, 602 277 112. V případě osobní návštěvy vezměte s sebou životopis, nebo zašlete životopis elektronicky na vinamet@vinamet.com.
Volné místo mechanik u vstřikovacích lisů v plastikářské výrobě pro lokalitu Kurovice.