Zámečník/ce, svářeč/ka, pomocný/á zámečník/ce, paliče

  • Ostrava

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Ostrava a blízké okolí (pohovor probíhá na provozovně v Havířově, ul. Příčná 327/1, Havířov město 736 01, nedaleko zastávky u Radnice).
V případě zájmu volejte na tel. 604 255 185 nebo pište na e-mail: ZAMECNICTVI.AgaDin@seznam.cz

Montáže ocelových konstrukcí, svařování, broušení.
Svářečský průkaz Co2 nebo elektrodou (není podmínkou, možnost dodělání či obnovení).

PP na dobu určitou 1 rok, po té prodloužení.
V případě zájmu možno i na DPP nebo DPČ.
Volné místo zámečník/ce, svářeč/ka, pomocný/á zámečník/ce, paliče pro lokalitu Ostrava.

Požadujeme

Zkoušky svařování - elektrickým obloukem, Zkoušky svařování - elektrickým obloukem v ochranné atmosféře CO2

Nabízíme

Nástup možný od: 01. 07. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz