Junior Java Programátor

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( Junior Java Programátor ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
• vývoj a podpora serverových aplikací a systémů pro OS Linux a MS Windows
Pevná pracovní doba: 9,30 - 15,30 hod

Pevná pracovní doba: 9,30 - 15,30 hod.

Požadujeme:
• SŠ nebo VŠ vzdělání technického zaměření (preferovaný obor informatika)
• alespoň základní znalost programování v Java
• znalost Spring Framework, SQL, orientace v prostředí databází a znalost dalších technologií je výhodou
• zájem o modení technologie
• komunikační dovednosti
• proaktivní přístup, samostatnost, časová flexibilita

Nabízíme:
• HPP ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti
• atraktivní platové podmínky s motivačním bonusovým programem
• práci v týmu, zlepšíte si znalost Javy
• možnost práce z domova nebo na živnostenský list
• příjemné pracovní prostředí
• benefitní program

Parametry:
• Datum nástupu: ihned
• Směnnost: flexibilní pracovní doba
• Požadované minimální vzdělání: SŠ
• Práce na HPP, plný úvazek
Volné místo junior java programátor pro lokalitu Karlovy Vary.