VŠEOBECNÁ SESTRA - specializace - sestra pro intenzivní péči

  • Šumperk

Pracovní místo ( VŠEOBECNÁ SESTRA - specializace - sestra pro intenzivní péči ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VŠEOBECNÁ SESTRA – pro intenzivní péči
Náplň práce:
• Specifické činnosti v oboru ošetřovatelství, poskytování základní a specializované a vysoce specializované ošetřovatelské péče, dohled na činnost ostatních zdravotnických i jiných odborných pracovníků v oboru.
Požadujeme:
• Odbornou způsobilosti dle zákona č. 96/2004 Sb., v platném znění,
• Specializovaná způsobilost – sestra pro intenzivní péči
• Schopnost aktivního, samostatného jednání, vstřícné chování a vystupování,
• Pracovitost, spolehlivost a odpovědnost.
Nabízíme:
• Zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti,
• Podmínky pro osobní a profesionální rozvoj (např. další odborné vzdělávání s podporou nemocnice),
• Možnost ubytování.
Mzdové podmínky:
• Tarifní zařazení (nástupní mzda + zhodnocení praxe, po ukončení adaptačního procesu přiznání individuálního osobního ohodnocení).
Benefity:
•Zajímavý zaměstnanecký bonusový systém společnosti,(např. příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, bezúročné zápůjčky,…).

• Mgr. Monika Žaitliková, hlavní sestra Nemocnice Šumperk a.s., e-mail: monika.zaitlikova@nemocnicesumperk.cz

Pracovní doba:
06.00 – 18.00
18:00 – 06:00
7.00 – 15.00 – ambulantní sféra
Volné místo všeobecná sestra - specializace - sestra pro intenzivní péči pro lokalitu Šumperk.