Nalévač zdravotní keramiky

  • Teplice

Pracovní místo ( Nalévač zdravotní keramiky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástupní mzda s příplatky od 24 500 Kč a po ročním zapracování až 28 000 Kč
Požadujeme:
- Chuť se učit - Samostatnost - Manuální zručnost - Velmi dobrá fyzická kondice pro práci ve ztížených pracovních podmínkách - Víceletá praxe ve výrobním podniku výhodou
Nabízíme:
- Zázemí silné mezinárodní společnosti
- Perspektivu dalšího profesního rozvoje
- Odpovídající finanční ohodnocení
- Bonus až 3 000 Kč měsíčně ihned po nástupu do zaměstnání
- OSOH až 1500 Kč měsíčně
- Náborový příspěvek 10 000 Kč
- Za doporučení nového zaměstnance až 17 000 Kč
- Příspěvky na dětské rekreace až 3 000 Kč na 1 dítě
- 4 000 Kč na dovolenou, sport, kulturu a další po roce zaměstnání
- Příspěvek na masáže 1 000 Kč za rok
- Odměny při pracovním výročí, 13.plat
- 25 dnů dovolené
- Závodní stravování - obědy již od 17 Kč
- Příspěvek na penzijní připojištění po roce zaměstnání 800 Kč za měsíc
- Výhodný tarif od Vodafone na libovolný počet SIM karet
V případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: hmasopustova@idealstandard.com
popřípadě telefonicky na čísle: 417 592 141 nebo 606 644 954
Volné místo nalévač zdravotní keramiky pro lokalitu Teplice.