Dělník dálniční údržby (řidič)

  • Kostelec

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: SSÚD Ostrov

Náplň práce
- Řízení vozidla zajišťující zimní a letní údržbu pozemních komunikacích
- Přes zimu zajišťování zimní údržby pozemních komunikacích; přes léto údržba krajnic, vozovek, sekání travních porostů kolem komunikací, čištění příkopů, úklid odpočívek
- Veškeré práce při údržbě, opravách a odstraňování závad ve sjízdnosti dálnice a jejího příslušenství za provozu a při dodržení bezpečnostních předpisů
- Zajišťování údržby přiděleného vozidla ve stanoveném rozsahu
- Obsluha přidělených mechanizačních prostředků při pracích spojených s údržbou dálnice
- Periodická údržba svěřené techniky včetně vedení dokumentace

Požadujeme
- Vzdělání středoškolské bez maturity
- Profesní průkaz + řidičské oprávnění sk. C, E
- Strojnický průkaz na kolové nakladače
- Dopravně psychologické vyšetření
- Samostatnost, pečlivost

Nabízíme
- Stabilitu státní příspěvkové organizace
- Po zapracování přiznání osobního příplatku
- 5 týdnů dovolené, stravovací poukázky
- Využití rekreačních zařízení organizace a další benefity

Termín nástupu
Dle dohody
Pracovní poměr
Hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s následnou možností prodloužení na dobu neurčitou
Platové podmínky
6. platová třída dle NV ČR č. 564/2006 Sb., v platném znění, příloha č. 1, platový stupeň dle vzdělání a odborné praxe (10490,- - 15760,- Kč + příplatky)

Bližší informace na tel. 724139225
Životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: hana.privrelova@rsd.cz

Upozornění
Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých v životopisu a dalších požadovaných dokumentech dává uchazeč o zaměstnání

Nabízíme

Nástup možný od: 02. 05. 2019
Směnovost: Třísměnný provoz