PROGRAMÁTOR ROBOTU

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( PROGRAMÁTOR ROBOTU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POBOČKA: ŽĎÁR NAD SÁZAVOU, PRAHA, BRNO, HLUBOČKY
Náplň práce:
- vývoj SW pro manipulační a svařovací roboty f. KUKA, FANUC, ABB....
- spolupráce s ostatními útvary společnosti a se zákazníkem
- uvádění strojních zařízení do provozu
- servis, údržba zařízení našich zákazníků

Požadujeme:
- VŠ/VOŠ/SŠ vzdělání v oboru elektro, VŠ vzdělání elektro výhodou
- praxe v oboru je výhodou
- ochotu pracovat v týmu, rozvíjet své znalosti a cestovat
- minimálně pasivní znalost AJ (NJ,RJ), aktivní znalost jazyků AJ (NJ,RJ) výhodou, řidičské oprávnění sk. B
- základní znalosti práce s PLC v prostředí STEP 7 resp. TIA portal výhodou
- časovou flexibilitu, analytické a logické myšlení

Nabízíme:
- zajímavou práci na moderních technologiích
- kvalitní pracovní prostředí
- možnost odborného vzdělávání, osobní rozvoj a profesní růst
- výhodné mzdové podmínky s motivační složkou mzdy
- stabilizační příspěvky na doplňkové penzijní připojištění
- příspěvky na stravování
- týden dovolené navíc
- pružné rozvržení pracovní doby
Volné místo programátor robotu pro lokalitu Žďár nad Sázavou.