KLINIČTÍ STOMATOLOGOVÉ

  • Most

Pracovní místo ( KLINIČTÍ STOMATOLOGOVÉ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme vhodného kandidáta na pozici stomatolog/stomatoložka do Ústeckého (Most), Ostravského (Ostrava), Královéhradeckého (Hradec Králové) a kraje hlavního města Praha. Co očekáváme: převzetí stávajících pacientů, přijímání nových, zájem o obor a kvalitní práci, příjemné vystupování, dobrý přístup k pacientům, dlouhodobou spolupráci. Nabízíme: Nadstandardní finanční ohodnocení 30 000 - 50 000 brutto při plném výkonu i pro méně zkušeného lékaře, předání praxe a potřebné zaškolení (možnost odborného dohledu i pro absolventa), zavedenou ordinaci s veškerým potřebným vybavením, firemní vzdělávání a kursy, možnost zahraničních školení. Jde o zaměstnání na hlavní pracovní poměr. Nástup možný dle dohody. Informace o pozici: pozice je vhodná pro absolventy. tel.: 724 905 580 e-mail: denticapraha@gmail.com

HLÁSIT SE: na výše uvedený e-mail nebo tel. 8.00-19.00hod.

Výhody:Předání praxe a potřebné zaškolení (možnost odborného dohledu i pro absolventa), zavedenou ordinaci s veškerým potřebným vybavením, firemní vzdělávání a kursy, možnost zahraničních školení.
Volné místo kliničtí stomatologové pro lokalitu Most.