MECHATRONIK, ELEKTRONIK

  • Liberec

Pracovní místo ( MECHATRONIK, ELEKTRONIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- Vzdělání SŠ/VŠ elektrotechnického směru
- Základní znalost programování řídících systémů SIEMENS, orientace v dnešním trhu průmyslové automatizace
- Vyhlášku 50/78 Sb.
- Zkušenost s řízením projektů výhodou
- Zkušenosti z předchozího zaměstnání na podobné pozici
- Znalost anglického jazyka (Německý jazyk výhodou)
- Znalost EPLAN výhodou
- Technické nadání, nadšení pro nové věci
- Základní znalosti správy počítačových sítí
- Povědomí o moderních přístupech a best practice
- Precizní přístup a kvalita odvedené práce
- Slušné vystupování
- Schopnost jednání se zákazníky i dodavateli technologií
- Schopnost práce v týmu
- Dobré znalosti HW na úrovni návrhu
Nabízíme:
- Příjemné pracovní prostředí v klidné části Liberce Vesec
- Zajímavou a tvůrčí práci na projektech
- Práci s nejnovějšími HW/SW produkty a platformy
- Spolupráci se zahraničními firmami
- Odborná školení, jazykové kurzy
- Nástup ihned
- Hlavní kancelář v Liberci
Pro případné dotazy prosím využívejte primárně e-mail.
Volné místo mechatronik, elektronik pro lokalitu Liberec.