CAMOS DEVELOPER l až 70 000 Kč

Pracovní místo ( CAMOS DEVELOPER l až 70 000 Kč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Chceš se stát důležitou součástí IT oddělení v stabilní firmě?

Pokud máš zkušenosti s vývojem aplikací a slova jako SAP nebo SQL ti nejsou cizí, pak pro Tebe máme pozici:

CAMOS DEVELOPER !

Co bude Tvoji náplní práce?

- Vyvíjet a udržovat konfigurátory, vylepšovat globálni funkce
- Vytvářet technické specifikace, kontrolovat kódy a jejich implementace na produktové konfigurátory
- Vytvářet a udržovat globálni funkce, které jsou propojeny se systémovými objekty, vytvářejícími základy pro vývojáře modelů
- Integrace s relevantními systémy např. CRM, ERP, 3D CAD systém, SAP
- Denní administrativa a podpora SW
- Příprava školicích a uživatelských materiálů