DevOps Engineer

Pracovní náplň

Hledáš práci v moderním prostředí, kde se technické a profesionální dovednosti využívají ke zlepšení monitorování pro všechny IT systémy celé Evropě? Pokud ano, co bys dělal?

* Vývoj, testování a zavádění produktů a nástrojů AIOps na společné základní platformě: Splunk, ServiceNow ITOM a Azure Devops
* Zajištení přijetí nástrojů AIOps vytvořením uživatelských příruček a článků o znalostech pro tým operačního monitorování
* Práce v Agile v mezinárodním prostředí * Dodávat produkty a nástroje AIOps prostřednictvím sprintů

Požadujeme

* Orientace na zlepšování a automatizaci
* Dobrá znalost ITIL a zejména procesu řízení událostí ve vztahu k agilnímu způsobu práce
* Zkušenosti se Stackstate, ELK stackem nebo jinými nástroji / platformami AIOps
* Znalost skriptovacích jazyků Python a PowerShell
* Zkušenosti s Splunk Developer a certifikace Splunk Admin (volitelné, ale dobré mít)
* Zkušenosti s certifikací ServiceNOW Platform Developer a ITOM (volitelné, ale dobré mít)
* Schopnost stavět věci od nuly
* Schopnost pracovat v přidruženém týmu
* Velmi dobrá úroveň angličtiny - interní klienti, kolegové a manažer jsou cizinci

Nabízíme

* Smlouva na dobu neurčitou
* Stravenky
* Existuje prostor pro vaše projekty - 3D tiskárna a laboratoř i pro vaše soukromé použití
* Nabízíme individuální rozpočet pro vaše vzdělávání - chceme vás podpořit ve vašich cílech
* Samozřejmostí jsou jazykové kurzy - angličtina nebo čeština
* Kanceláře v centru Prahy

Detaily nabídky DevOps Engineer

Firma

Grafton Recruitment s.r.o. ( personální agentura )

Pracovní poměr

Plný pracovní úvazek

Vzdělání

Střední odborné s maturitou

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát