PROPERTY MANAGER 45tis.+ bonusy

Pracovní náplň

Pro velmi významnou developerskou společnost, která se zabývá výstavbou prémiových rezidenčních staveb hledáme člověka na pozici:

Property manager

Jaká bude náplň práce?

* Zpracování investičních memorand, správa rozpočtů
* Přejímka objektů od generálního dodavatele, vlastníka, správce
* Přejímka bytů uvolněných nájemci, správa nájemních smluv
* Zajištění uzavření smluv se správcem a servisními společnostmi, dodavateli energií
* Založení SVJ, zastupování společnosti ve výborech SVJ po dobu vlastnictví jednotek v projektu, organizace prvního shromáždění vlastníků
* Zajištění provozních oprav, plán investic, FO
* Roční vyúčtování služeb a provozních nákladů
* Sjednání pojistných smluv

Požadujeme

Co na tuto pozici potřebujeme?

* Studium SŠ/VŠ technického/ekonomického směru
* Samostatnou, organizovanou a komunikativní osobnost
* Zkušenosti z pozice property manažera

VÝHODOU je:

* Znalost systému Microsoft Dynamics Navision a CRM
* Komunikativní znalost AJ

S čím u nás budete pracovat?

* Práce se CRM a NAV
* Spolupráce s dalšími středisky skupiny (Development, Akvizice a další)

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout?

* Moderně vybavené kanceláře na Smíchově
* Neformální prostředí, ve kterém panuje přátelská atmosféra
* Občerstvení v kanceláři
* Služební telefon a notebook i pro soukromé účely
* Placenou výuku anglického jazyka
* Pravidelná firemní školení a teambuildingy
* Možnost home office
* Příspěvek na dovolenou (Sodexo)
* Příspěvek na životní nebo důchodové pojištění do výše 8 000 Kč/rok

* Plné zaškolení na danou pozici

Bonusy ve výši 20% za splnění čtvrtletních cílů.