Autoelektrikáři

  • Cheb

Pracovní místo ( Autoelektrikáři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba: ranní směna 07,00 -15,30 hod, odpolední směna 14,00 - 21,00 hod. Náplň práce: servisní činnost, opravy a seřizování elektroinstalací, řešení technických problémů, diagnostika, možné výjezdy ke klientům, směnný provoz (vč. soboty). Požadujeme: vyučení v oboru (elektromechanici nebo autoelektrikáři), řidičský průkaz sk. C, E, D výhodou, zkušenosti s technickou dokumentací vozidel, orientace v elektrických schématech, praxe v nákladních vozidlech min. 2 roky, základní znalost PC. Nabízíme: práce v příjemném prostředí, možnost profesního růstu v rámci společnosti, pravidelná školení, přátelský pracovní tým, nástup možný ihned, prémie. Kontakt pro zájemce: telefonicky (p. Roman Kern nebo Ing. Petránek) anebo e-mailem.
Volné místo autoelektrikáři pro lokalitu Cheb.