SW analytik a správce aplikací

Pracovní místo ( SW analytik a správce aplikací ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Rodinná firma s tradicemi hledá ERP analytika, který umí SQL a má trochu přesah do Business Intelligence, mluví česky i anglicky a již vedl nějaký projekt (tzn. umí pohlídat čas dodávky a stanovený budget).
Naše ERP programuje externí firma, se kterou budeš v kontaktu a jejím programátorům zadávat požadavky na další vývoj.
SQL budeš používat pro uživatelské reporty a pomůžeš nám s implementací nových projektů. Pro Tvou lepší představu např. s implementací zahraničního warehouse managementu.
Bylo by fajn, kdyby jsi měl základy nějakého skriptovacího jazyka, ale není to podmínkou. Podmínkou, aby Tě to u nás bavilo je být komunikativní a umět překládat požadavky uživatelů programátorům.
Nebudeš na to u nás sám, budeš mít k sobě kolegu, který u nás pracuje také na této pozici.