IT Konzultant pro super českou firmu!

Pracovní místo ( IT Konzultant pro super českou firmu! ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zajímáte se o správu dat, dokumentů a informací?

Bavilo by Vás implementovat řešení na bázi OpenText Suite for SAP?
Analyzovat požadavky zákazníka a navrhovat vhodné řešení na míru?
Integrovat změny do stávajícího systému?
Spolupracovat s vývojáři?
Zaškolovat uživatele?

Hledáme Konzultanta aplikací pro správu dat!

Jsme menší česká firma, kde má slovo jednotlivce ještě váhu a kde každý úspěch umíme pořádně oslavit!

Mezi naše partnery patří třeba Opentext nebo SAP.

Láká Vás příjemné pracovní prostředí, kde Vám vyjdou vstříc a kde si odpočinout můžete třeba u Playstation? Oceníte spoustu certifikací a odborný růst? Možná hledáme právě Vás!