Samostatný referent památkové péče, oddělení územního plánování a památkové péče

  • Bruntál

Pracovní místo ( Samostatný referent památkové péče, oddělení územního plánování a památkové péče ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Bruntál, Nádražní 20
Samostatný/á referent/ka památkové péče, oddělení územního plánování a památkové péče, odboru výstavby a územního plánování

na dobu: určitou jako zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou
ts místem výkonu práce: Bruntál
zařazení v platové třídě: 9. - 10.

Předpoklady pro vznik pracovního poměru:
Úředníkem se může stát fyzická osoba, která:
- je státním občanem České republiky, popřípadě fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt,
- dosáhla 18 let věku,
- je způsobilá k právním úkonům, je bezúhonná, ovládá jednací jazyk.

Další požadavky:
- vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou,
- komunikační dovednosti, spolehlivost, psychická odolnost,
- znalost práce na PC,
- vzdělání v oboru památkové péče nebo v oboru architektonickém, stavebním, jiném technickém popř. vzdělání v dalších oborech souvisejících s památkovou péčí (umění, historie apod.) výhodou,
- zkouška zvláštní odborné způsobilosti podle zákona č. 312/2002 Sb. výhodou,
- praxe ve státní správě výhodou,
- ŘP sk. B výhodou.

Písemná přihláška uchazeče musí obsahovat tyto náležitosti:
- jméno, příjmení a titul uchazeče
- datum a místo narození uchazeče
- státní příslušnost uchazeče
- místo trvalého pobytu uchazeče
- číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana
- datum a podpis uchazeče

K přihlášce je nutno doložit tyto doklady:
- životopis, ve kterém se