Projektant - Zkušební technik budících systémů

Pro našeho klienta, nadnárodní společnost v oblasti výroby a servisu generátorů, hledáme zkušeného kandidáta na pozici:

Pracovní náplň

• Zkoušení a nastavování regulátorů a budicích souprav v závodě a na stavbě, zpracování protokolů
• Zkoušení a modifikace prototypů elektronických jednotek pro budicí systémy, zpracování návodů a protokolů
• Modifikace programů uživatelské logiky regulátorů buzení (C), ověřování a modifikace SW nástrojů (MS Excel, VBA)

Požadujeme

• Vzdělání VŠ elektro
• Znalosti z oboru regulace, elektroniky a programování
• Angličtina na komunikativní úrovni
• Ochota cestovat do zahraničí
• Řidičský průkaz sk. B
• Pečlivost, spolehlivost, samostatnost

Nabízíme

• Odborný a kariérní růst
• Zázemí velké nadnárodní společnosti, avšak s rodinným prostředím
• Práce na mezinárodních projektech
• Velmi zajímavé finanční ohodnocení a zkrácená pracovní doba (7,5 hodin denně)
• Firemní stravování, 5 týdnů dovolené a mnoho dalších benefitů