Digital Strategy and Processes – Team Head

Pracovní místo ( Digital Strategy and Processes – Team Head ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CO BUDETE MÍT NA STAROSTI?
• Rozpracování strategie digitalizace a E2E procesů
• Určování klíčových produktů a způsobů jejich digitalizace
• Řízení a rozvoj týmu specialistů a projektových manažerů
• Definování digitálních E2E procesů platných pro všechny kanály
• Sledování aktuálních trendů v digitální oblasti a jejich zapracovávání do digitální strategie a road mapy
• Koordinaci a komunikaci s dalšími útvary v rámci banky (Produkty, Customer Experience, CRM)
• Zajišťování provedení schvalovacího procesu změn
• Implementaci projektů a změn ve spolupráci s IT/UCS (týmy v rámci Evropy)