Technical Supervisor

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost s českým vedením hledáme vhodného kandidáta na pracovní pozici: TECHNICAL SUPERVIZOR

Pracovní náplň

o Technické řízení přidělených projektů, včetně nastavení KPI pro zaměstnance, řešení pracovní zátěže zaměstnanců apod.
o I v rámci vývoje nových výrobků se budete starat o nastavení procesu a technickou stránku až po implementaci a dokončení všech svěřených projektů.
o Budete spolupracovat s výrobním týmem (montážním týmem), oddělením technologie a servisu a poskytovat jim technické poradenství.
o Budete dohlížet na změny (Post Launch Design Changes) dle požadavku zákazníků.
o Budete se podílet na řešení chyb, stížností a problémů ve výrobě. V tomto ohledu je významná spolupráce s oddělením kvality.
o Budete spolupracovat s vývojovým týmem ve Velké Británii a reportovat jim výsledky práce technické podpory v ČR.
o Také budete kontrolovat a schvalovat specifikace a technickou dokumentaci v souladu s postupy společnosti.
o Kontrolovat a schvalovat překlady dokumentů z angličtiny do češtiny.

Požadujeme

o Technické VŠ vzdělání
o Zkušenosti s 3D CAD programy
o Výborné znalosti českého a anglického jazyka (včetně technického jazyka)
o Ideálně 10 let zkušeností z oblasti strojírenství a výroby
o Ochota cestovat mj. do zahraničí (na začátku hlavně kvůli školení)

Nabízíme

o Různorodou, zajímavou práci pro významnou mezinárodní společnost
o Mzdové podmínky odpovídající náročnosti pracovní pozice
o Flexibilní pracovní doba
o 13.plat
o Odborné vzdělávání
o Možnost pracovat skrze home office
o Kariérní posun
o A další…