Konzultant v oblasti kryptoměn

Je kryptoměna Vaším koníčkem? Orientujete se v pojmech Bitcoin, Blockchain, ETH, Litecoin? Umíte komunikovat s lidmi? Můžete spojit svůj koníček s prací. Pro novou pobočku v centru Prahy hledáme 3 kryptoměnové konzultanty. Jedná se o novou, krásnou pobočku s nádechem korporátu.

Pracovní náplň

Náplň práce:

První měsíc projdete intenzivním zaškolením a seznámíte se s úplně novou koncepcí na českém trhu v oblasti kryptoměny. Školení obsahuje tzv. soft skills i hard skills, školení práce s klientem i práce se se systémem společnosti.

Většinu času budete trávit v kontaktu s klienty a budete jim prezentovat fungování kryptoměnového trhu.

V létě můžete s klienty sedět na terase, grilovat, aby se klienti u nás cítili příjemně. Pro-klientský přístup je pro nás velmi důležitý.

Požadujeme

Předpoklady pro tuto pozici:

- Znalosti kryptoměny, předchozí zkušenost na pozici Trader velkou výhodou

- Příjemné vystupování a dobré komunikační dovednosti

- Obchodní cit a tah na branku

- Flexibilita (pracovní doba od 10 do 20 hodin – směnný provoz)

Nabízíme

Na oplátku můžeme nabídnout:

- Příspěvek na stravování

- Multisport kartu

- Podíl na zisku společnosti

- Moderní pracovní prostředí

- Práci na hlavní pracovní poměr

- Možnost rozvoje a růstu

- Na začátek dostanete i pár „coinů“ : -)