Obchodník; svařování; přídavné materiály

Pro našeho klienta, jedničku na světových trzích v oblasti železniční technologie a nástrojové oceli hledáme kandidáta na pracovní pozici OBCHODNÍKA / TECHNOLOGA SVAŘOVÁNÍ.

Pracovní náplň

Vaší pozicí bude obchodní zastoupení divize zaměřující se na technologicky náročné segmenty výrobků v oblasti nástrojové oceli a dalších speciálních ocelí. Seznámíte se s produkty, které má společnost k dispozici a následně je budete prodávat. Zaměřovat se budete na oblast přídavných materiálů pro svařování (pájecí materiály, materiály pro navařování - celosvětově unikátní portfolio více než 2 000 produktů pro svarové spoje). Budete se starat jak o stávající zákazníky, tak o akvizice, tedy vyhledávání nových zákazníků. Vašim klientem budou firmy od malých „garážových“ firem po velké mezinárodní podniky. Působit budete v rámci regionu Čechy, s tím, že Vám poskytneme nadstandardní servis, co se týká ubytování, včetně plného hrazení služebních cest.

Požadujeme

- Zkušenosti z oblasti svařování (příp. přídavných materiálů pro svařování)
- Samostatnost a schopnost „sebemotivace“ – protože budete samostatnou jednotkou jsou tyto schopnosti nutné
- Technické vzdělání
- Chuť cestovat a jednat s obchodními partnery
- Zkušenost z oblasti obchodu výhodou

Nabízíme

-Možnost pracovat ve společnosti „rodinného typu“, kde nebudete pouze číslem v reportu
-Otevřené a férové jednání ze strany zaměstnavatele
-Jazykové vzdělávání v AJ i NJ
-Stravenky
-Zvýhodněnou MultiSport kartu
-Automobil i k soukromým účelům
-Služební telefon (Iphone)
-Variabilní složka mzdy (roční zhodnocení výsledků) v podobě např. 3 - 4násobku hrubé mzdy
-V závislosti na obchodních výsledcích firmy (doposud pravidelně, ročně) navyšování mzdy