ŘIDIČ/-KA MEZINÁRODNÍ KAMIONOVÉ DOPRAVY

  • Hořice

Pracovní náplň

Pracoviště ČR + Evropa. Výdělky podle výkonu práce, zázemí stabilní společnosti, zánovní vozový park, základní mzda pravidelně navyšována, motivační program v závislosti na spotřebě, při setrvání po dobu 6 měsíců bonus ve výši 10.000,- Kč, po 1 roce setrvání další bonus ve výši 10.000,- Kč, příspěvky na životní pojištění. Požadujeme ŘP C + E + profesní průkaz řidiče, zdravotní způsobilost, výpis z rejstříku trestů, časovou flexibilitu, ADR výhodou. Nástup možný ihned. Telefonický kontakt a bližší informace na telefonu 724 695 035 (p.John) nebo e-mailem na adresu: ales.john@speditrans.cz
Vhodné i pro cizince na zaměstnanecké karty.
Volné místo řidič/-ka mezinárodní kamionové dopravy pro lokalitu Hořice.

Nabízíme

Nástup možný od: 13. 10. 2016
Směnovost: Pružná pracovní doba