Strážný/á ve služební hodnosti vrchní referent

  • Mírov

Pracovní místo ( Strážný/á ve služební hodnosti vrchní referent ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vězeňská služba ČR - Věznice Mírov přijme do SLUŽEBNÍHO POMĚRU strážné ve služební hodnosti vrchní referent a hodnostním označením strážmistr.
Požadujeme SŠ vzdělání ukončené maturitou, výborný zdravotní stav, trestní bezúhonnost. Nabízíme: dvousměnný nepřetržitý režim služby. Turnusová pracovní doba ranní směna od 6:00 do 18:00 hod., noční směna od 18:00 do 6:00 hod., šest týdnů dovolené, příjemný kolektiv, ubytování ve vlastní ubytovně, zaměstnanecké benefity, celoživotní vzdělávání, náborový příspěvek 100.000,- Kč
Písemné žádosti se strukturovaným životopisem a kontaktem na Vás zašlete na adresu Vězeňská služba České republiky, Věznice Mírov, p.o. Box 1, 789 53 Mírov nebo na e-mail.
Volné místo strážný/á ve služební hodnosti vrchní referent pro lokalitu Mírov.