Specialista/ka a pokladní kasina

  • Pohořelice

Pracovní místo ( Specialista/ka a pokladní kasina ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt: telefonicky nebo e-mailem Náplň práce: obsluha baru a péče o klienty, provádění finančních transakcí na provozovně, správa a obsluha her a herních zařízení, provádění inventury zboží a financí. Práce v režimu krátký/dlouhý týden (denní/noční směny). Požadujeme: věk minimálně 18 let, alespoň střední vzdělání (SOU, SOŠ), zájem naučit se něco nového, spolehlivost a zvládání práce s penězi, noční směny a práce v režimu krátký/dlouhý týden, příjemné a profesionální vystupování, týmovost, zodpovědnost a komunikativnost. Nabízíme: práci na HPP, po zaškolení pracovní smlouvu na dobu neurčitou; netradiční prostředí a kvalitní pracovní zázemí; motivující finanční ohodnocení (odměny ze zisku); férové jednání a velmi dobré pracovní podmínky. Místo výkonu práce: Znojemská 1118, Pohořelice