Programátor PHP

  • Brno

Pracovní místo ( Programátor PHP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsme parta vývojářů a markeťáků z Brna a hledáme dalšího kolegu/kolegyni na pozici PHP programátora. Tvou pracovní náplní bude: a. Vývoj a rozvoj e-shopů na míru pro klienty jako Tescoma, FOKUS optik, Tisknu levně, Metrostav, Endorphin Republic a další. b. Interní vývoj našich vlastních aplikací, které při práci používáme. Co od tebe očekáváme: • Pokročilou znalost PHP (5.6/7). Dbáme na čistý a přehledný kód. • Pokročilou znalost MySQL. • Alespoň základní znalost JavaScriptu. • Zkušenost s verzovacím systémem GIT. • Analytické myšlení. Z požadavků klientů vytvočích jasné zadání, které pochopí i tví kolegové. • Chuť vzdělávat se a učit se nové věci. Co tě posune výš mezi ostatními uchazeči • Praktické zkušenosti s programováním v Symfony nebo v jiném frameworku. • Praxe v oblasti webové analytiky a na ni navázaných aplikací: Google Tag Manager, Google Optimize, Hotjar a podobné. • Ukázky vlastních projektů a kódu. Za svoji práci se nestydíš. S čím budeš u nás každý den pracovat: PHP 5.6/7, PHPStorm, MySQL + Doctrine, Gulp, GitLab, Composer a s dalšími technologiemi a aplikacemi.