Lékař/ka

  • Brno

Pracovní místo ( Lékař/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Fakultní nemocnice Brno, Transfuzní a tkáňové oddělení, Jihlavská 20, 625 00 Brno přijme: Lékaře/ku Požadavky: • ukončené VŠ vzdělání na LF v oboru všeobecné lékařství • vhodné pro absolventy i lékaře se specializovanou způsobilostí v oboru hematologie a transfuzní lékařství • aktivní přístup k práci • morální a občanská bezúhonnost Nabízíme: • práci na největším pracovišti svého druhu v ČR s užším zaměřením na speciální imunohematologii, problematiku HLA a léčebné aferetické odběry • možnost kontinuálního vzdělávání v oboru hematologie a transfuzní lékařství • práci v perspektivním kolektivu • možnost ubytování pro mimobrněnské zaměstnance • celou řadu zaměstnaneckých benefitů v oblasti financí, služeb a volnočasových aktivit Nástup: dohodou Kontaktní osoba: profesní životopisy zasílejte na adresu primářky Transfuzního a tkáňového oddělení MUDr. Hany Lejdarové, e-mail: Lejdarova.Hana@fnbrno.cz