Monitor a koordinátor klinických studií

  • Brno

Pracovní místo ( Monitor a koordinátor klinických studií ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem. Nabízíme: - práci v malém a příjemném kolektivu - moderní pracovní prostředí s kvalitním zázemím pro zaměstnance - práci na plný pracovní úvazek - možnost podílet se na smysluplné práci v zajímavém oboru Co bude Vaší pracovní náplní: - administrace, koordinace a správa klinických studií - analýza, návrh a příprava dokumentace - příprava analýz, zpráv, atd. - zpracování výsledků studie - laboratorní zpracování biologického materiálu - sběr dat, jejich zpracování a archivace - sestavování reportů - zpracování a příprava statistických dat - komunikace s dozorujícími orgány, etickou komisí atd. Požadujeme: - vysokoškolské vzdělání - lékařský, biologický nebo farmaceutický obor - zkušenosti s prací v laboratoři min. 2 roky - zkušenosti s prací na klinických hodnoceních výhodou - znalost GCP a GMP výhodou - velmi dobrou znalost MS Office - schopnost pochopit, analyzovat a interpretovat data pro klinické hodnocení - pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost - schopnost týmové i samostatné práce - samostatné myšlení a rozhodování - výborné komunikační schopnosti - loajalitu a diskrétnost - trestní a občanskou bezúhonnost - časovou flexibilitu - zdravotní způsobilost - znalost anglického jazyka slovem a písmem min. na úrovni B2 - znalost německého jazyka, ev. dalšího jazyka výhodou