Provozní zámečník

  • Brno

Pracovní místo ( Provozní zámečník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Teplárny Brno, a.s. přijmou zaměstnance na pracovní pozici "Provozní zámečník" Požadavky: " Vyučen ve strojním oboru - zámečník, obráběč kovů ap. " Praxe v oboru výhodou " Schopnost učit se novým věcem " Čistý trestní rejstřík (ne starší než 3 měsíce) " Dobrý zdravotní stav " Zájem o práci v teplárenství Hlavní pracovní náplň a požadavky s ní spojené: " V rámci oprav a udržování zařízení provádí práce pro výrobní úsek na všech zdrojích " Dle zadaných úkolů vrchním zámečníkem a revizními techniky provádí preventivní, nahodilou a plánovanou údržbu základního a pomocného zařízení v rámci celé společnosti Nabízíme: " Zajímavou práci v prosperující společnosti, stanete se součástí týmu, který hřeje Brno " Odpovídající finanční ohodnocení " Zaměstnanecké benefity - smlouva na dobu neurčitou, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, osobní konto zaměstnance (na rekreaci, sport, kulturu,...) " Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu Nástup do pracovního poměru možný dle dohody na trvalý pracovní poměr. Přihlášku s příslušnými doklady (strukturovaný životopis, kopii nejvýše dosaženého vzdělání, originál nebo ověřenou kopii výpisu z trestního rejstříku ne starší 3 měsíců) předejte nejpozději do 23. 10. 2019 do 12.00 hod. Lhůta je hmotněprávní, tj. přihláška do výběrového řízení musí být ve stanovené lhůtě skutečně doručena společnosti Teplárny Brno, a.s. V pracovní dny doručte osobně na podatelnu sídla společnosti Teplárny Brno, a.s., Okružní 25, Brno, a to do 14.00 hod. nebo zašlete na korespondenční adresu společnost