sociální pracovník/ce

  • Brno

Pracovní místo ( sociální pracovník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu zasílejte životopisy na uvedenou emailovou adresu. Bližší informace při osobním setkání. Nástup možný IHNED Požadavky: min. vyšší odborné vzdělání (vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách) praxe v oboru výhodou znalost zákona č. 106/2006 Sb. o sociálních službách znalost vyhlášky č. 505/2006 Sb. spolehlivost komunikativnost znalost programu IS CYGNUS výhodou Jedná se o vedení dokumentace služby, základní sociální poradentství, komunikace s klienty a jejich rodinami, podílení se na úpravě a tvorbě standardů kvality služby, jednání se zájemci o službu a odpovídá za svěřené finanční prostředky klientů. Nabízíme časovou flexibilitu, velmi dobré platové podmínky, výborné pracovní prostředí, obědy zdarma, služební telefon atd. Stabilní práce v městské organizaci.