Konvenční soustružník

  • Brno

Pracovní místo ( Konvenční soustružník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nutné zaslat předem životopis
Požadujme SOU vzdělání (obor obráběč kovů, nástrojař, příp. strojní mechanik), min. 3 roky praxe na obdobné pozici vč. doložení praxe (jaké komponenty obráběl, v jakých přesnostech), znalost čtení výkresové dokumentace, znalost měření a práce s měřidly (mikrometr, posuvné měřidlo, mikrometrický odpich..), schopnost čtení technických a technologických výkresů, ochota učit se novým věcem, samostatnost, pečlivost, pracovitost, zkušenost s vázáním břemen a jeřábováním
Zaměstnanecké výhody:
Roční bonus 5% z roční hrubé dekretované mzdy, pravidelná valorizace mezd, příplatek za odpolední směnu (12 Kč/hodinu), příplatek za noční směnu (40 Kč/hodinu), příplatek za přesčasovou práci (35% za práci konanou přesčas), příplatek za víkendovou práci (50% za práci konanou o víkendu), 25 dní řádné dovolené, 3 dny bridge days (celozávodní dovolená stanovená zaměstnavatelem), Cafeterie (6 000 Kč/rok - příspěvek zaměstnavatele na volnočasové aktivity)
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou