VÝKONNÝ/Á ŘEDITEL/KA

Pracovní místo ( VÝKONNÝ/Á ŘEDITEL/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: V Aleji 845, 56151 Letohrad
NÁSTUP DLE DOMLUVY
POŽADUJEME:
- min. středoškolské strojní nebo technické vzdělání
- min. 5 let praxe v oboru a v řídící funkci
- zkušenosti se řízením procesů a zajišťováním lidských zdrojů
- komunikativní znalost anglického jazyka
- obecná znalost problematiky daní, účetnictví a mezd
- dobrá orientace v analytice procesů a ekonomických dat
- zkušenosti s marketingem
- řidičský průkaz sk. B
NABÍZÍME:
- dlouhodobější výkon funkce
- odměny za HV
- příspěvek na celozávodní stravování
KONTAKT: telefonicky (do 17.00), email nebo osobně (V Aleji č.p. 845, 561 51 Letohrad)