OBSLUHA V PROVOZU GASTRO (GRILMAJSTER/POKLADNÍ)

  • Liberec

Pracovní místo ( OBSLUHA V PROVOZU GASTRO (GRILMAJSTER/POKLADNÍ) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CHARAKTERISTIKA:
Přijímá objednávky od zákazníků, servíruje objednané pokrmy a nápoje, obsluhuje pokladnu.
NÁPLŇ PRÁCE:
Aktivně informovat zákazníky nabídce občerstvení.
Účtovat ceny přes registrační pokladnu.
Připravovat inventář a prostory pro plynulý chod provozovny během pracovní doby.
Pomáhat při zásobování střediska zbožím.
Servírovat jídla a nápoje podle zásad a pravidel.
Debarasovat použitý inventář a udržovat pořádek a čistotu na pracovišti.
Kontrolovat všechny míry, objemy a vzhled při výdeji jídel a nápojů.
Hmotná zodpovědnost za svěřené prostředky a zboží.
Podílet se na sestavování jídelního a nápojového lístku.
Vést evidenci o příjmu zboží na středisko.
Úzce spolupracovat s ostatními středisky a jejich spolupracovníky.
Připravovat nápoje pro hosty a zodpovídat za jejich kvalitu.
Provádět obsluhu hostů včetně inkasa dle restaurační pokladny.
Dodržovat bezpečnostní a hygienické předpisy.
Provádět plnění dalších úkolů dle příkazů nadřízeného pracovníka.
POŽADAVKY:
Vzdělání: min. SOU
Zaměření, obor: číšník / servírka nebo společné stravování nebo hotelová škola
Zkušenosti: praxe není podmínkou
Jazyky: anglický jazyk/německý jazyk - základy
Další: komunikativnost, praktické myšlení, sebeovládání, sebejistota, zdravotní průkaz
Mzdové podmínky: 140 Kč/hod + tipy
Práce na DPP v termínu 14.12.2019 - 29.2.2020
Výhody
Celoroční skipas za 500 Kč platný ve všech střediscích TMR (Vysoké Tatry, Jasná, Szczyrk)
Zvýhodněné vstupy do aquaparků (AQP Tatralandia, AQP Bešeňová).
Sleva 50% na stravování ve střediscích TMR (Vysoké Tatry, Jasná, Szczyrk)